Dolgozz velünk!

Nyitott pozíciók

Kreatív szöveg- és meseíró partner

Ha kalandra vágysz az írás világában, és a meseírásnak szentelnéd tehetségedet és szenvedélyedet, akkor itt a helyed! Csatlakozz csapatunkhoz, ahol kreativitásod szabadon szárnyalhat!

Feladatok:

  • Gyerekeknek szóló szórakoztató és ismeretterjesztő mesék írása
  • Küldetések és kihívások kidolgozása, amelyek segítségével a mesék interaktívvá válnak, és bevonják a gyerekeket a történetek alakításába
  • Koncepciók megfogalmazása és kivitelezése különböző projektekhez és kampányokhoz
  • Együttműködés kreatív csapatunkkal, hogy a Plukkido élő mesevilágát a te kreativitásoddal gazdagítva még egyedibbé tegyük és még több családhoz eljussunk

Elvárások:

  • Kiváló helyesírás és kommunikációs készség magyar nyelven
  • Képesség a gyerekek figyelmének megragadására és szórakoztatására
  • Kreativitás és innovatív gondolkodás
  • Rugalmasság és együttműködési hajlandóság
  • Határidők betartása

Előny

  • Tapasztalat meseírásban, szövegírásban vagy hasonló területen
  • Pszichológus vagy óvodapedagógusi végzettség, gyermekekkel foglalkozó szakmában eltöltött idő
  • Német nyelvismeret

Miért csatlakozz hozzánk?

  • Rugalmas munkaidő és otthoni munkavégzési lehetőség: otthonról végezheted el a tőlünk kapott feladatokat, saját időbeosztásod szerint
  • Karakter alapú elszámolás: munkádat a megírt anyagok után honoráljuk,  főállás mellett/mellékállásban is végezheted
  • Kreatív és elkötelezett csapat vár, akik támogatják egymást
  • Lehetőséget kapsz új ötletek megvalósítására

Ha úgy érzed, hogy ez az állás neked való, és szeretnél részese lenni egy inspiráló, lendületes csapatnak, akkor kérünk, hogy IDE kattintva jelentkezz hozzánk egy rövid kérdőív kitöltésével és a próbafeladatok megoldásával.

Csatlakozz hozzánk, és építsünk együtt szavakból varázslatos történeteket!

Kik vagyunk?

Plukkido – Vedd észre a jót, tedd szóvá!

Egy dinamikus és összeszokott csapat, ahol az ötletek számítanak, és ahol hiszünk abban, hogy játékos módszereinkkel és pozitív szemléletünkkel formálhatjuk a jövő generációját. Célunk, hogy olyan történeteket hozzunk létre, amelyek nem csak szórakoztatnak, hanem tanítanak és gondolkodásra is ösztönöznek.